דף הבית אירועים הצגות פוראֶבֵרלַנֵצח💘

פוראֶבֵרלַנֵצח💘

מה קורה כששמים שלוש חברות הכי טובות לנצח נצחים במסיבת פיג׳מות ורודה ונוצצת גדושת נאמברים מהניינטיז? – הן מגלות שהן מתעבות אחת את השנייה, חוזרות אחורה בזמן ונתקעות שם!

לילה אחד, במסיבת פיג׳מות ורודה ומושלמת, אפריל שוורץ האאוטסיידרית מחליטה שהיא רוצה למות כי טוב לה יותר מידי ואין לה יותר איך לשאת את כל הטוב הזה. חברותיה המושבעות, אמנדה רוג׳רס מלכת החבורה ולולי פופ החיילת הבינונית המצטיינת, עושות אחת ועוד אחת (שווה שלוש) ומבינות שאם כאשר לחברתן אפריל טוב – היא רוצה למות, אז על מנת להציל את חייה – נגזר עליהן לעשות לה רע.

משם מתחיל מחול שדים מטורלל הכולל סיאנס, דרמה-תרפיה, ריבים, זיכרונות מהעבר שמגיעים לרדוף וכמובן נאמברים משנות ה-90. מסע ורוד של חבורה שנתקעה בזמן, בנערות המוקדמת ולא מצליחות למצוא את עצמן. הצהרת ההתאבדות של אפריל פותחת תיבת פנדורה של זיכרונות, אינטריגות, כעסים, כאבים, רצון להשתנות ופחד מוות מהמוות אבל גם מהחיים..

*היצירה פותחה במסגרת התכנית "נקודת קצה" 

כתיבה ובימוי- גפן גנני / ליווי אמנותי ודרמטורגיה – איציק ג'ולי / שחקניות- טל יקימוב, עדי קוליקובסקי, רוני שטקלר / עיצוב חלל ותלבושות- מיכל לאור / סאונד- בועז ברקת / תאורה- ג'ודי קופפרמן / יעוץ תנועה – ערן לביא / ניהול הצגה – מאיה וולפרט

תודות: גיבסון בראל ואיתי דורון 

שישי   | 23 לפברואר |  13:30, 15:30

מוצ"ש | 24 לפברואר | 19:00, 21:00 

 

Tags:

תאריך

24 פבר 2024
Expired!

שעה

19:00 - 20:00

מחיר

₪80.00

מידע נוסף

לרכישת כרטיסים

מקום

מרכז תרבות מנדל
התקומה 1, יפו
לרכישת כרטיסים